Home > Knihovny > Jak vytvářet odkazy v knihovně odkazů

Jak vytvářet odkazy v knihovně odkazů

V knihovně odkazů můžete vytvářet zkrácené odkazy na interní i externí stránky a sledovat statistiku prokliků u jednotlivých odkazů.

 

Pokud chcete vytvořit nový zkrácený odkaz, jděte do Knihovny -> Knihovna odkazů a zde klikněte na tlačítko Vytvořit nový odkaz

 

V případě, že chcete vytvořit nový zkrácený odkaz ze stránek vytvořených v Lead Agent®, klikněte na záložku Vytvořit ze stránky a vyplňte všechny potřebné políčka.

  1. Zadejte název nově vytvořeného odkazu
  2. Vyberte stránku, na kterou bude směřovat nový zkrácený odkaz
  3. Pokud již máte vytvořený zkrácený odkaz na stránku, na kterou chcete vytvořit nový zkrácený odkaz, můžete jej odlišit pomocí Hashe
  4. Personalizujte si vzhled URL vaší stránky jako např. https://webcze.cz/osobni-stranka

Jakmile budete vyplněné všechny potřebné políčka, klikněte na tlačítko Přidat do a vytvořte nový zkrácený odkaz na stránku vytvořenu v Lead Agent®.

 

V případě, že chcete vytvořit nový zkrácený odkaz z externích stránek, klikněte na záložku Vytvořit z externí URL a vyplňte všechny potřebné políčka.

  1. Zadejte název nově vytvořeného odkazu
  2. Vložte URL stránky, na kterou chcete vytvořit nový zkrácený odkaz
  3. Personalizujte si vzhled URL vaší stránky jako např. https://webcze.cz/google

Jakmile budete vyplněné všechny potřebné políčka, klikněte na tlačítko Přidat do a vytvořte nový zkrácený odkaz na externí stránku.

 

Po vytvoření odkazu uvidíte všechny vaše zkrácené odkazy na jednom místě a můžete je zde také smazat, zobrazit a nebo sledovat statistiku prokliků u jednotlivých odkazů.